Konsultacje on-line

image_pdfimage_print

Serdecznie zapraszamy do konsultacji on-line z Lidią Pudliszak – koordynatorką systemu EZD na UAM.

W każdy wtorek w godzinach 13.00-15.00 będzie można zadać pytania i natychmiast uzyskać odpowiedź, bez konieczności zgłaszania problemu na helpdesk. Pozwoli to na bieżąco rozwiązać problemy, a także nauczyć się nowych funkcjonalności systemu.

Termin: wtorki, godz. 13.00-15.00

Miejsce: zaloguj się do aplikacji Teams za pośrednictwem swojego konta Office 365 i dołącz do grupy pod tym adresem

image_pdfimage_print

Komunikat Rektora 18 lipca 2019r.

image_pdfimage_print

Szanowni Państwo,
 
W tym tygodniu opublikowane zostało zaktualizowane zarządzenie dotyczące Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (http://ezdedu.amu.edu.pl/instrukcje/). W zarządzeniu m.in. doprecyzowano, po uwzględnieniu Państwa wniosków, rodzaj dokumentacji podlegającej otwieraniu i/lub skanowaniu, a co za tym idzie procedowaniu w systemie EZD.
 
Przypominam wszystkim pracownikom o obowiązku korzystania z tego systemu (w zakresie opisanym w procedurach). W szczególności zachęcam do komunikacji za jego pośrednictwem z rektorami, kanclerzami i jednostkami administracji centralnej. Jestem przekonany, że sprawne wdrożenie systemu EZD w naszej Uczelni zapewni skrócenie realizacji wielu procedur, których przewlekłość jest jedną z naszych bolączek.
 
Pod adresem www.ezdedu.amu.edu.pl dostępna jest strona z bieżącymi informacjami dotyczącymi procedur oraz sposobu korzystania z systemu.
 
Wszystkich zainteresowanych zachęcam do zgłaszania się na szkolenia z obsługi systemu (adres mailowy: szkoleniaezd@amu.edu.pl) – zarówno w zakresie podstawowym jak i przypominające.
 
Wszelkie pytania dotyczące systemu proszę kierować do p. Lidii Pudliszak – głównego koordynatora systemu EZD w Uniwersytecie lub do koordynatorów systemu na każdym z wydziałów.
 
Z poważaniem
 
Prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki
Rektor

image_pdfimage_print

Urlopy – ustawienie zastępstw

image_pdfimage_print

W związku ze zbliżającym się okresem urlopowym, przypominamy o konieczności ustawienia zastępstwa w systemie EZD. Instrukcja ustawienia zastępstwa znajduje się pod linkiem: Ustawienie zastępstwa

Zaleca się również ustawienie zastępstwa na stałe (np. do końca roku kalendarzowego), aby w razie nagłej nieobecności, ktoś mógł zrealizować nasze zadania w EZD.

Na stronie internetowej pod adresem poniżej znajduje się również instrukcja/informacja o tym, jak poruszać się po systemie,  kiedyś ktoś ustawi nas jako swojego zastępce: Kiedy kogoś zastępujemy

image_pdfimage_print

Odnowienie licencji Scan+

image_pdfimage_print

Prosimy osoby, u których jeszcze nie uaktualniono wersji Scan+ o zgłoszenie tego na mail ezd@amu.edu.pl .

W zgłoszeniu proszę wpisać numer stanowiska komputerowego zaczynającego się od EZD-…. Oraz numeru telefonu do kontaktu w tej sprawie.

Prosimy, aby aktualizować wersję w tym tygodniu.

image_pdfimage_print

Spotkanie Koordynatorów EZD

image_pdfimage_print

We wtorek 19 marca w godzinach 8.30-12.30 odbędzie się spotkanie koordynatorów EZD. Spotkanie odbędzie sie w Sali Senatu. Serdecznie zapraszamy wszystkich kooordynatorów. Jest to dobry czas, aby przedyskutować sprawy związane z systemem EZD, omówić nowe funkcjonalności, wypracować ścieżki działania oraz zareagować na bieżące problemy.

W załączeniu do pobrania Spotkanie Koordynatorów EZD

image_pdfimage_print

Odwołane szkolenie 1 marca

image_pdfimage_print

Szanowni Państwo,

szkolenie z systemu EZD  w dniu 1 marca zostaje odwołane (zarówno godzina 9.00 jak i godz. 12.00). Osoby, które były na ten termin zapisane prosimy o informację, czy przepisać na termin 15 marca (szkoleniaezd@amu.edu.pl)

image_pdfimage_print

Terminy szkoleń w marcu

image_pdfimage_print

Najbliższe szkolenia z systemu EZD odbędą się 1 oraz 15 marca o godzinie 9.00 oraz 12.00.

Szkolenia odbywają się w sali komputerowej Centrum Informatycznego mieszczącego się w budynku Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, odbywają się szkolenia z podstawowej obsługi systemu EZD PUW.

Jeśli na szkolenie nie zapisze się grupa 10 osób, może ono zostać przesunięte na inny termin. Uczestnicy otrzymają wówczas stosowne powiadomienie drogą mailową.

Rezygnację ze szkolenia prosimy zgłaszać na 2 dni przed spotkaniem wraz ze wskazaniem uczestnika, który zastąpi ja na zarezerwowanym już miejscu.

 Zgłoszenia należy kierować na adres szkoleniaezd@amu.edu.pl

image_pdfimage_print
Ustaw wielkość czcionki
Ustaw kontrast