Kontakt

image_pdfimage_print

Helpdesk:
ezd@amu.edu.pl

Szkolenia:
szkoleniaezd@amu.edu.pl

  • Główny koordynator Systemu EZD – Lidia Pudliszak lidias@amu.edu.pl, 618294130;  797 901 094
  • Koordynator Czynności Kancelaryjnych – Anna Domalanus
  • Administrator ds. Technicznych Systemu EZD – Andrzej Kubaczyk

Koordynatorzy Systemu na wydziałach oraz w wybranych pozostałych jednostkach:

WydziałKoordynator EZDKancelaria 
Wydział AnglistykiPatrycja Zgoła
patzgo@amu.edu.pl
37 67
Patrycja Zgoła
patzgo@amu.edu.pl
37 67
Wydział BiologiiBarbara Sujecka
sujecka@amu.edu.pl
57 58
Liliana Ziółkowska
lilzio@amu.edu.pl
55 53
Wydział ChemiiBeata Hildebrandt
beata.hildebrandt@amu.edu.pl
15 53
Robert Lipiński
roblip@amu.edu.pl
18 37
Wydział Filologii Polskiej i KlasycznejAneta Masztaller
aneta.masztaller@amu.edu.pl
45 02
Inga Rzysko
inga.rzysko@amu.edu.pl
46 65
Wydział FizykiKatarzyna Panek
panek@amu.edu.pl
52 02
Anna Binert
andzia@amu.edu.pl
50 90
Wydział HistorycznyArleta Szymańska
dhist@amu.edu.pl
13 51
Wydział Matematyki i InformatykiMagdalena Marcinkowska-Gałązkiewicz
magdag@amu.edu.pl
53 11
Magdalena Pakulska
pakulska@amu.edu.pl
53 08
Wydział Nauk Geograficznych i GeologicznychJacek Zwoliński
ibcz@amu.edu.pl
61 91
Wydział Nauk Politycznych i DziennikarstwaMałgorzata Piszczelak-Napierkowska
malgorzata.piszczelak@amu.edu.pl
62 25
Małgorzata Piszczelak-Napierkowska
malgorzata.piszczelak@amu.edu.pl
6625

Greta Swałtek wew. 6511

Krystyna Tyczewska
krystyna.tyczewska@amu.edu.pl
6517
Wydział Nauk SpołecznychAnna Robaszkiewicz
ajr@amu.edu.pl
21 42
Wydział NeofilologiiAgnieszka Mikołajczak
dziekneo@amu.edu.pl
35 59
Wydział Prawa i AdministracjiAgnieszka Szulecka-Klupa
agnszu@amu.edu.pl
31 43
Agnieszka Szulecka-Klupa
agnszu@amu.edu.pl
31 43
Wydział Studiów Edukacyjnych
(Szkoła Nauk Społecznych)
Eliza Górniewicz
elizag@amu.edu.pl
20 96
Eliza Górniewicz
elizag@amu.edu.pl
20 96
Wydział TeologicznyGrażyna Grodź
ggrazyna@amu.edu.pl
25 57
Anna Zys
zysa@amu.edu.pl
25 59
Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w KaliszuMagdalena Nowakowska
magdalena.zdyb@amu.edu.pl
64 20
Agnieszka Gola-Frątczak
agnieszka.gola@amu.edu.pl
64 41
Instytut Kultury Europejskiej GnieznoEwa Gbur
ewagbur@amu.edu.pl
48 05
Ewa Gbur
ewagbur@amu.edu.pl
48 05
Instytut Nadnotecki w PileDawid Plebanik
dawid@amu.edu.pl
34 57
Magdalena Ozga
ozga@amu.edu.pl
34 52
Biblioteka UniwersyteckaMałgorzata Roczniak – Domińska
malgorzata.roczniak-dominska@amu.edu.pl
38 53

 

Zespół ds. EZD

  • dr Marcin Wysocki – kierownik;
  • Rektor prof. dr hab. Marek Nawrocki;
  • Katarzyna Nowak – Radca Prawny;
  • Monika Niewęgłowska – Dyrektor Centrum Zarządzania Infrastrukturą i Projektami Informatycznymi
  • Magdalena Nowicka – Dział Organizacyjno–Prawny.
image_pdfimage_print
Ustaw wielkość czcionki
Ustaw kontrast