Kontakt

Helpdesk:
ezd@amu.edu.pl

Szkolenia:
szkoleniaezd@amu.edu.pl

Zespół ds. EZD

  • dr Marcin Wysocki – kierownik;
  • Rektor prof. dr hab. Marek Nawrocki;
  • Katarzyna Nowak – Radca Prawny;
  • Monika Niewęgłowska – Dyrektor Centrum Zarządzania Infrastrukturą i Projektami Informatycznymi
  • Magdalena Nowicka – Dział Organizacyjno–Prawny ;
  • Główny koordynator Systemu EZD – Lidia Pudliszak lidias@amu.edu.pl, 618294130;  797 901094
  • Koordynator Czynności Kancelaryjnych – Anna Domalanus
  • Administrator ds. Technicznych Systemu EZD – Andrzej Kubaczyk

Koordynatorzy Systemu na wydziałach oraz w wybranych pozostałych jednostkach:

WydziałImię i nazwiskoadres e-mailtelefon 
Wydział AnglistykiAgnieszka Bury-Galubińskabury@wa.amu.edu.pl35 21
Wydział BiologiiBarbara Sujeckasujecka@amu.edu.pl57 58
Wydział ChemiiBeata Hildebrandtbeata.hildebrandt@amu.edu.pl15 53
Wydział Filologii Polskiej i KlasycznejAneta Masztalleraneta.masztaller@amu.edu.pl45 02
Wydział FizykiKatarzyna Panekpanek@amu.edu.pl52 02
Wydział HistorycznyArleta Szymańskadhist@amu.edu.pl13 51
Wydział Matematyki i InformatykiMagdalena Marcinkowska-Gałązkiewiczmagdag@amu.edu.pl53 11
Wydział Nauk Geograficznych i GeologicznychMałgorzata Kapeluk-Ptakdarma@amu.edu.pl61 11
Wydział Nauk Politycznych i DziennikarstwaMałgorzata Piszczelak-Napierkowskamalgorzata.piszczelak@amu.edu.pl62 25
Wydział Nauk SpołecznychAnna Robaszkiewiczajr@amu.edu.pl

21 42
Wydział NeofilologiiAgnieszka Mikołajczakdziekneo@amu.edu.pl35 59
Wydział Prawa i AdministracjiAgnieszka Szulecka-Klupaagnszu@amu.edu.pl31 43
Wydział Studiów EdukacyjnychKarolina Domagalska-Nowakknowak@amu.edu.pl23 31
Wydział TeologicznyGrażyna Grodźggrazyna@amu.edu.pl25 57
Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w KaliszuMagdalena Nowakowskamagdalena.zdyb@amu.edu.pl64 20
Instytut Kultury Europejskiej GnieznoEwa Gburewagbur@amu.edu.pl48 00
Instytut Nadnotecki w PileDawid Plebanikdawid@amu.edu.pl34 57
Biblioteka UniwersyteckaMałgorzata Roczniak – Domińska38 53